KOPĀ LATVIJAI Ikgadējā Sapulce
8. jūnijs, 2026 pl. 21:52,
Nav komentāru

Sestdien Daugavpilī aizvadīta ražīga un iedvesmojoša diena!
Sestdien norisinājās partijas KOPĀ LATVIJAI ikgadējā sapulce, kurā pārrunājām paveikto un nospraudām jaunus mērķus nākotnei.
Tāpat ar prieku piedalījāmies mūsu sadarbības partneru – partijas LATVIJA PIRMAJĀ VIETĀ – Latgales priekšvēlēšanu biroja svinīgajā atklāšanā. Kopā mēs esam spēks!
Sirsnīgi sveicam Daugavpils iedzīvotājus pilsētas svētkos!
No visas sirds vēlam pilsētai un ikvienam tās iedzīvotājam labklājību, strauju attīstību un daudz skaistu, vienojošu brīžu. Lai Daugavpils zied un plaukst!